Levné matrace

Levné matrace

6. 3. 2012, 11:02

Není pravidlem, že kvalitní matrace musí nutně reprezentovat vysoké výdaje. Sortiment kvalitních matrací zahrnuje i levné matrace. Také jejich parametry v drtivé většině plně odpovídají vysokým nárokům kladeným na kvalitní matrace vhodné pro zdravý spánek. Levné matrace nabízejí i renomovaní výrobci.

Zdravý spánek každý den

Pokud se ráno probouzíte celí rozlámaní, cítíte se neodpočatí a bolí vás záda, je nejspíše něco spatně. Ačkoliv spánek každého z nás do jisté míry formují geny, největší podíl na zdravém spánku má výběr kvalitní matrace.

Dopřejte si kvalitní matrace

„Jak si kdo ustele, tak si i lehne“ pro zdravý spánek platí dvojnásob. Odborníci doporučují výměnu po 10 až 15 letech. S nemenší pečlivostí je třeba zajistit obměnu dětské matrace. Nákup nové kvalitní matrace raději neodkládejte. Je prokázáno, že dlouhodobá absence zdravého vydatného spánku má za následek zvýšenou nemocnost a zkracuje délku života.

Správný výběr kvalitní matrace patří jednoznačně mezi hlavní body spánkové hygieny. Kvalitní matrace zásadním způsobem ovlivňuje zdravý spánek, a tím pádem fyzickou, potažmo psychickou kondici každého člověka. Máte-li se rádi, dopřejte si zdravý spánek na kvalitních matracích. Možná budete překvapeni, do jaké míry kvalitní matrace dokáže ovlivnit zdravotní kondici. Po výměně staré matrace za novou ten rozdíl okamžitě ucítíte.

Lamelová, pružinová nebo zdravotní matrace?

Na trhu najdete opravdu široký výběr – od matrací pružinových přes latexové až po matrace zdravotní. Každému vyhovuje něco jiného. Někdo má rád postel tvrdou, jiný by se po noci stráveném na takovém loži cítil jako „princezna na hrášku“. S tím výrobci pochopitelně počítají, v nabídce kvalitních matrací si každý určitě vyberete přesně takovou, jaká mu pro zdravý spánek bude vyhovovat. Pokud si nejste jisti, jaká z matrací váš zdravý spánek podpoří, nechte si poradit přímo v prodejně. Poradí vám rovněž s výběrem vhodné dětské matrace. Kvalitní dětskou matraci pro zdravý spánek potřebují děti stejně jako dospělí.
Zobrazení: 192541 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 11

Podobné články
  • Matrace cena

    8. 3. 2012, 12:12 | Diskuze (0)

    K dobré psychické pohodě je pro člověka důležité ráno, nebo-li to, s jakým pocitem se probudí. K dobrému pocitu pomáhá i kvalitní, zdravotnická matrace, jež vám zaručí plnohodnotný zdravý spánek.

  • Matrace cena

    5. 3. 2012, 12:02 | Diskuze (1)

    Není snad příjemnější pocit než z dobrého spánku. Ten ovlivňuje mnoho faktorů. Náš stres, stravovací návyky, čas vstávání, ale také v první řadě kvalitní matrace. Jak jí ale poznat a jak nakoupit za dobrou cenu?